تعیین آنلاین اپراتور

جدیدترین و سریعترین زمان تعیین اپراتور در آفیس آنلاک خواهد بود برای این اقدام اینجا کلیک نمایید.

شرکت اپل ممکن است از فردا، بیست و هفتم اسفند 1398 (17 مارس 2020) نسخه جدید آی او اس 13.4 را آماده عرضه به کاربران کند.

بر اساس اطلاعات فاش شده در یکی از واحدهای تبلیغاتی سرویس AliPay مشخص شده است که این سرویس قرار است از فردا در اختیار کاربران قرار گیرد.

تا پیش از این و مشخصاً در بررسی‌های انجام شده در نسخه‌های بتا، مشخص شده بود که این سرویس قرار است از نسخه 13.4 سیستم عامل آی او اس در اختیار کاربران قرار گیرد.

تعیین آنلاین اپراتور

اخبار جدید سایت آفیس آنلاک تعیین آنلاین اپراتور

در این میان، ادعای گردانندگان سرویس AliPay برای ارائه خدمات به کاربران آیفون‌ها از فردا می‌تواند نشانه‌ای از انتشار عمومی نسخه نهایی آی او اس 13.4 باشد.

بر اساس شایعات و گزارش‌های منتشر شده شرکت اپل از روز 17 مارس 2020 ساعت 10 صبح به وقت شرق آمریکا آی او اس 13.4 را آماده عرضه به کاربران کند.

گفتنی است که شرکت اپل در صورت عرضه این نسخه، آیپد او اس 13.4 را نیز به صورت هم‌زمان آماده عرضه به کاربران تبلت های خود می‌کند و از این بابت کاربران محدودیتی در استفاده از این نسخه جدید در آیفون یا آیپد نخواهند داشت.

اولین بتای این نسخه در روز 5 فوریه 2020 آماده عرضه به توسعه دهندگان شده بود و حالا پس از گذشت یک ماه و نیم از زمان عرضه نسخه‌های بتا، این نسخه به صورت عمومی آماده عرضه به تمامی کاربران شده است.

آفیس آنلاک و تعیین آنلاین اپراتور

گفتنی است که این نسخه احتمالاً آخرین زیر شاخه اصلی از مجموعه آی او اس 13 به حساب میاید و پس از آن شرکت اپل خود را آماده توسعه و عرضه آیفون او اس 14 و نسخه‌های بتای آن می‌کند.

نسخه 14 از سیستم عامل دستگاه‌های همراه شرکت اپل قرار است در جریان کنفرانس WWDC 2020 به صورت غیرحضوری آماده عرضه به کاربران شود, تعیین نرمال و بلک لیست

جدیدترین سرویس آنلاک آیفون